VZDĚLÁVÁNÍ "NA DÁLKU"

Vážení rodiče, milí žáci,

připravili jsme pro vás možnost vzdělávání "na dálku" přes níže uvedený odkaz. Pod tímto odkazem máte přístup do jednotlivých tříd. Zde budete mít od svých vyučujících postupně připravovány materiály pro domácí výuku. Prosíme, postupujte podle pokynů od jednotlivých vyučujících.

Tento systém je pro vás rodiče, žáky i nás nová záležitost. Budeme se snažit v maximální možné míře zohledňovat klady i zápory tohoto systému. Na možnosti vylepšení budeme pracovat a reagovat. Prosíme stále sledujte odkazy v jednotlivých třídách.

Pro doplnění systému vzdělávání "na dálku" doporučujeme využívat i možností České televize, která dopoledne od 9. hodin postupně pro jednotlivé ročníky 1. stupně připravila projekt Učítelka. Česká televize myslí také na starší žáky, kteří se doma připravují na přijímací zkoušky. Vždy v úterý a ve čtvrtek od 14 hodin, po skončení pořadu Sama doma, pomůže na programu ČT1 studentům, na něž čekají přijímací zkoušky na střední školy a víceletá gymnázia.

Věříme, že naši žáci přistoupí k domácímu vzdělávání zodpovědně a těšíme se na vzájemnou spolupráci.

POKRAČUJTE ZDE

Od 16.3. budou postupně vkládány výukové materiály. Prosíme o trpělivost.