Ukončení florbalové sezóny 2023/2024

24.06.2024 Helena Šťastná

Na rozloučení před prázdninami jsme pozvali i rodiče a připravili pro ně florbalovou dovednostní výzvu, aby viděli a zkusili, že umět to dobře s hokejkou, to chce opravdu cvik a trénink. Mohli si vyzkoušet nájezdy na brankaře, střelbu na plachtu z místa, přihrávky, přenos míčku na čepeli nebo za jak dlouho se dají trefit kuželky. Aby se na stanovištích netvořili dlouhé fronty, byl pro děti a rodiče připraven zábavný florbalový kvíz o pravidlech hry. Starší děti si mohli zkusit testík desatera chování fair-play. Na závěr ti nejodvážnější vyzvali rodiče ke společné florbalové hře.

Děkuji všem svým hráčům za pravidelnou docházku, celoroční nasazení a týmového ducha. Zároveň děkujeme rodičům za podporu a vstřícnost.

Držte nám ještě palce na Openaircup v Dobrušce, kam vyrážíme hnedle po vysvědčení 🙂