Miniházená 2. až 5. tříd

06.10.2023 Dušan Ramírez

Liberecké školní ligy miniházené 2023/2024

V pátek 6.10.2023 byl na ZŠ Dobiášova odstartován další ročník miniházené, které se účastní žáci 2.-5.tříd základních škol. Naše škola se ligy účastní pravidelně a dětem se soutěž vždy moc líbí.

Tentokrát jsme v mladší (2.-3.třída) i starší (4.-5.třída) kategorii soupeřili se ZŠ Broumovská, ZŠ Dobiášova, ZŠ Lesní, ZŠ 5. května a ZŠ Oblačná.

Jednotlivé zápasy byli vyrovnané a tak byla znát každá chyba. My jsme nejvíce bojovali s přesnou přihrávkou a orientací na hřišti.

Liberecký házenkářský klub Handball se za poslední roky také dost rozrostl, takže naši soupeři měli ve svých týmech dost házenkářských hráčů. Tento fakt je pak při hře hodně znát. Přesto naše týmy bojovaly statečně a hru do poslední chvíle nevzdaly.

Mladší žáci se umístili na třetím místě, starší pak na místě šestém. Přesto všichni odcházeli spokojeni, protože je hra moc bavila J.

Mladší žáci (2. – 3. třída): Matěj Nepraš, Vojtěch Procházka, Adam Valtr, Pavel Bartoš, Antonín Tecl, Tomáš Herman, Lucie Košková

Starší žáci (4. – 5. třída): Adam Kuchař, Petr Farkas, Jan Weber, Jakub Stahoň, Adam Suchan, Michal Hruška, Tereza Hromadová

Petra Burešová