Dopravní soutěž – 2. místo v kraji

05.06.2024 Petr Popelínský

Žáci naší školy vybojovali druhé místo v krajském kole dopravní soutěže mladých cyklistů.

Tým starších žáků se v krajském kole dopravní soutěže umístil na krásném druhém místě.  Soutěž se uskutečnila ve středu 5.6.2024 na Dětském dopravním hřišti v České Lípě pod záštitou Týmu silniční bezpečnosti a Besipu. Soupeři nám byly týmy ze ZŠ Libštát, ZŠ Pivovarská z Jablonce nad Nisou, ZŠ Pátova z České Lípy a liberecké základní školy Dobiášova a U Soudu, tedy vítězná družstva z okresních kol.

Týmy poměřily své vědomosti a dovednosti v 5 disciplínách: pravidla silničního provozu, jízda zručnosti, první pomoc, labyrint a jízdy dle pravidel na dětském dopravním hřišti.

Složení našeho týmu: Eva Stehlíková, Antonie Březinová, Martin Brodský, Benjamin Gänsel

Moc gratulujeme a děkujeme za výbornou reprezentaci školy.

Petra Burešová