MC DONALD´S CUP PRO ROK 2018.

21.ROČNÍK

Letos jsme byli pozváni na základní skupinu do Hrádku nad Nisou na hřiště ZŠ TGM. Pořadatelem byla ale ZŠ Lidická. Původně jsme měli mít jen dva soupeře - ZŠ Lidickou a ZŠ Chotyně. Do skupiny se však ještě přidala ZŠ TGM. Po úpravě časového rozvrhu a délky jednoho zápasu jsme nastoupili k našemu prvnímu zápasu proti pořádající ZŠ Lidická. Kluci se snažili, ale byli často o krok později u balónu než soupeř. Zápas to byli velice vyrovnaný, ale po jedné, pro nás bohužel vydařené akci soupeře, jsme dostali první gól. Dále jsme si vypracovávali několik šancí, ale chybělo k tomu šikovné zakončení. Naopak soupeř přidal další gól. Takto i zápas skončil 0 : 2.

Hned jsme naskočili do dalšího zápasu proti ZŠ Chotyně. Od začátku bylo vidět, že máme navrch, ale opět se nám nedařilo dát gól. Asi v polovině zápasu se nám podařilo dát šťastný gól. Jako bychom protrhli smůlu a soupeři jsme dali ještě tři branky a vyhráli 4:0.

Poslední zápas jsme hráli proti ZŠ TGM. Trochu jsme zaexperimentovali, což se nám nevyplatilo a po chvíli jsme prohrávali 0 : 1. Podařilo se nám však srovnat. Vypadalo to, že dáme soupeři další góly, ale zase se nám nedařila koncovka. Soupeř navíc dal další gól a my museli dotahovat. To se nám taky podařilo, ale počet našich šancí neodpovídal vstřeleným gólům. Na konec jsme měli štěstí. V poslední vteřině náš brankař vychytal jistý gól a zápas skončil remízou 2 : 2.

Celkem jsme obsadili výborné druhé místo, které bohužel není postupové. I tak kluci zaslouží poděkování za předvedený výkon a výbornou reprezentaci školy.

 FOTOGALERIE