OKRESNÍ KOLO ZÁKLADNÍCH ŠKOL V MINIFOTBALE

PRO ROK 2018

  

Kdy:     17. 4. 2018 

Kde:     Liberec – ZŠ Broumovská 

 

 

V základní skupině jsme měli za soupeře ZŠ Broumovskou, která základní kolo pořádala a ZŠ Doctrina. Hráli jsme hned první dva zápasy. Nejprve jsme nastoupili proti ZŠ Doctrina. Od začátku bylo vidět, že to bude vyrovnaný zápas. Hrálo se svižně a každý tým měl řadu šancí. Na začátku druhého poločasu se nám podařilo dát branku, ale stále jsme se snažili hrát útočně. V posledních vteřinách zápasu jsme špatně vyřešili obrannou situaci a soupeř šel do vyložené šance. Kuba H. musel zatáhnout za záchrannou brzdu, takže byl odpískán přímý kop z velmi malé vzdálenosti. Soupeř se opřel do míče a bohužel se trefil přímo k tyčce. Po vstřeleném gólu byl odpískán konec zápasu s výsledkem 1 : 1.

Do druhého zápasu jsme vstupovali s tím, že musíme nastřílet co nejvíce gólů. Tlačili jsme se do šancí celý zápas, točili jsme se sestavou, ale gól né a né dát. Po vysilujícím snažení zápas skončil 0 : 0.

V posledním zápase rozhodla ZŠ Doctrina jednoznačně o svém vítězství. My jsme skončili na druhém nepostupovém místě. I tak kluci zaslouží poděkování za bojovnost nasazení a pochvalu za vzornou reprezentaci naší školy. Díky.

 FOTOGALERIE