Halloweenská školní party

            Tradiční oslava strašidelného svátku připadla na úterý 31.10., a tak se brány Halloweensky nazdobené školy ve tři hodiny otevřely třiceti různým strašidelným postavám a několika jejich pomocníkům z 8. a 9. ročníků. Odvážní žáci a žákyně ze 4. a 5.ročníků se proměnili v  čarodějnice, duchy, zombie, upíry, pavouky aj. A vzhledem k tomu, že se k nám tento svátek dostal z Ameriky, probíhala celá party převážně v anglickém jazyce.

            Po milém, ale strašidelném přivítání byli všichni rozděleni do čtyř skupin. Poté putovali se svými průvodci školou, kde je čekalo celkem pět stanovišť, na nichž si užili vrchovatě pravé halloweenské zábavy, naučili se a procvičili si nová slovíčka a fráze a seznámili se s některými tradicemi tohoto svátku.

            Čas však utekl rychle jako voda. Kostelní hodiny právě odbíjely půl páté, když se všichni opět sešli v tělocvičně, aby si sdělili nové dojmy a zvěčnili své kostýmy na společné fotce a pochutnali si na vynikajícím koláči, který vyrobila paní Štěchová. Mockrát děkujeme!

                                                                                                          (učitelé Aj)

 FOTOGALERIE