Na návštěvě u čertů

         V předvánočním čase se pro naše žáky pořádají každoročně různé akce. Třídy se mění v „čertí školu“  ,  „vánoční dílny“, nacvičujeme na akademii, zpívá se u stromečku na schodech... Ne jinak tomu bylo i letos.

                Nápady, fantazii a kreativitu využívají nejen dospělí, ale i mnozí žáci. Naši čtvrťáci to dokázali už mnohokrát. A tak se třídní učitelky I.C a IV.C dohodly, že zapojí do příprav „čertí školy“ své žáky. Prvňáčci měli možnost plnit různé úkoly: počítat čertí chlupy, přejít po čertovské lávce, vylézt pro čertí ocas, skákat v pytli, házet uhlí do kotle, lovit prsten Lucifera , hádat čertí hádanky, připravit čertí polévku, nechat se tetovat od andílků...       .

                Kluci a holky ze IV.C se zapojili úplně všichni a vytvořili 9 stanovišť. Jejich malí kamarádi úkoly plnili se zájmem a nadšením. Odměnou jim byl příchod Mikuláše, andělů a čertů z deváté třídy. Každý z nich se překonal a podal čertovi ruku. Nakonec prvňáci odcházeli s čertovským vysvědčením, čokoládovým čertem a Mikulášem. Děkuji malým organizátorům a těšíme se na další společné zážitky

                                                                                  Eva Vodičková, Zuzana Živnůstková

 FOTOGALERIE