Coca-Cola Cup 2016-17

fotbalový turnaj druhého stupně základních škol

okresní kolo – (1. 11. 2016)

Po vítězném zápase se ZŠ Lidická a postupu jsme se v úterý 1. listopadu zúčastnili okresního kola. Pořadatelem byla ZŠ Barvířská a turnaj se konal jako obvykle na hřišti s umělým povrchem na stadionu U Nisy. Kromě ZŠ Barvířská byly našimi soupeři ještě ZŠ Jabloňová z Liberce a ZŠ Husova z Frýdlantu.

První zápas jsme hráli se ZŠ Jabloňová. Tlačili jsme je, co to šlo, ale gól né a né padnout. Naštěstí se začátkem druhého poločasu jsme konečně začali dávat góly a zápas jsme vyhráli 5 : 0. Naším druhým soupeřem byla ZŠ Barvířská, která předváděla skvělou hru a je nutno říci, že jsme nevěděli jak na ně. Nejprve jsme se snažili zahustit prostor před vlastní branou, ale dva nešťastné góly naši snahu zbořily. Pak už to byl zoufalý pokus dosáhnout alespoň čestného gólu. Bohužel to se nám nepodařilo a zápas jsme prohráli 0 : 9. Poslední náš zápas jsme hráli se ZŠ Husova z Frýdlantu. Zde jsme očekávali vyrovnaný boj. První polovinu jsme měli převahu my. Tento stav jsme dokázali přetavit ve dva góly. V druhém poločase naše aktivita povadla a tím jsme pustili soupeře do hry. Bohužel jsme se nevyvarovali i chyb a dovolili jsme soupeři srovnat na konečných 2 : 2. Díky horšímu skóre jsme tak skončili na třetím nepostupovém místě. I tak bych chtěl klukům poděkovat za předvedenou hru a dobrou reprezentaci školy.

naše sestava: P. Fedák, F. Grusman, J. Hájek, D. Heblák, J. Hille, D. Jelínek, V. Koleník, J. Mizera, T. Pavelka, P. Rubeš, M. Ryvola, M. Tajbr, Š. Tauchman, L. Wolf