školní rok 2016/2017

 

30. 6. 2017Slavnostní předávání závěrečného vysvědčení žákům devátých tříd

27. 6. 2017Zlatá pětka

27. 6. 2017sportovní den 6. - 9. ročníku

21. - 23. 6. 2017školní výlet V.A

16. 6. 2017školní pole 2017 - foto

15. 6. 2017Mirákulum

14. - 16. 6. 2017školní výlet IX.A

14. 6. 2017Bobová dráha Javorník VI.B

13. 6. 2017Atletický trojboj druháčků

13. 6. 2017výlet do ZOO

9. 6. 2017nocování IV.B

9. 6. 2017VI.A školní výlet - Bílý Potok

8. - 9. 6. 2017Harrachov - školní výlet VIII.A

6. 6. 2017výlet I.A a I.C

5. 6. 2017Den zvířat

5. 6. 2017školní výlet VI.B

5. 6. 2017Gymhala VI.C

2. 6. 2017nocování V.C

2. 6. 2017IQ Landia V.C

1. 6. 2017den dětí V.A

1. 6. 2017Dramatický kroužek

1. 6. 2017pohádkový les

1. 6. 2017pohádkový les IX.B

1. 6. 2017pohádkový les IX.A

1. 6. 2017I.B v pohádkovém lese

květen 2017Geocentrum

30. 5. 2017olympiáda mládeže - starší žactvo - foto

29. 5. 2017olympiáda mládeže - mladší žactvo

29. 5. 2017Střevlík Hejnice VI.C

28. 5. -1. 6. 2017škola v přírodě IV.A a IV.C

23. 5. 2017vybíjená 6. tříd

19. 5. 2017Střevlík VI.B

18. 5. 2017slavnost Slabikáře

18. 5. 2017školní výlet druháčků

18. 5. 20176.A ve Střevlíku

17. 5. 2017sportovní den

11. 5. 2017setkání členů Žákovských parlamentů základních škol Libereckého kraje

10. 5. 2017Pohár rozhlasu - atletická soutěž družstev - výsledky
                       ml. žákyně - 4. místo;   ml. žáci - 6. místo;   st. žáci - 2. místo

10. 5. 2017můj první koncert - 5.A, 6.A

9. 5. 2017škola v přírodě I.B a III.B

9. 5. 2017dopravní soutěž mladých cyklistů - okresní kolo

5. 5. 2017místo školy kuželna

4. 5. 2017Historická Praha

2. - 5. 5. 20173.A ve škole v přírodě

2. - 5. 5. 2017ŠVP Josefův Důl 4.B, 5.C

29. 4. 2017čarodějnice v 1.A

28. 4. 2017čarodějnicná škola 2.B

28. 4. 2017nocování v tělocvičně 6.A, 6.B

28. 4. 2017čarodějnická škola v I.B

27. 4. 2017čarodějnické nocování I.B a III.B

27. 4. 2017školní recitace ve speciálních třídách

27. 4. 2017Geotag

24. 4. 2017dopravní soutěž mladých cyklistů - oblastní kolo - vyhráli jsme a postupujeme do dalšího kola = držte nám palce

20. 4. 2017návštěva Poslanecké sněmovny 8.A,B

20. 4. 2017McDonald's cup - fotbalový turnaj 4. - 5.r. - skončili jsme na výborném, ale nepostupovém třetím místě

12. 4. 2017Střevlík 2.A,B,C

12. 4. 2017Střevlík 4.C

11. 4. 2017turnaj ve vybíjené 4. tříd

7. 4. 2017diskotéka pro I. stupeň

7. 4. 2017zápis do 1. tříd

3. 4. 2017gymnastika 8.B dívky

31. 3. 2017nocování 2. tříd

30. 3. 2017vybíjená 4. - 5. tříd - semifinále - skončili jsme na výborném, ale nepostupovém druhém místě

28. 3. 2017Spelling Competition

22. 3. 2017přátelský trénink se ZŠ Vesec

22. 3. 2017máme rádi básničky

20. - 24. 3. 2017Eichstätt

18. 3. 2017florbal mladších žákyň v Mostě

16. 3. 2017Geocentrum Žitava

15. 3. 2017odpolední pečení 5.A

15. 3. 2017skládání puzzlí

14. 3. 2017chvilka poezie

14. 3. 2017házená 8. - 9. ročníku

14. 3. 2017recitační přehlídka 3. - 5. ročníku

10. 3. 2017miniházená 2. - 4. ročníku

10. 3. 2017nocování 6.C

9. 3. 2017barevná pastelka

8. 3. 2017turnaj ve vybíjené 4. - 5. tříd - vyhráli jsme a postupujeme do dalšího kola = držte nám palce

26. 2. - 3. 3.  2017lyžařský výcvikový kurz 7. tříd

17. 2. 2017házená 4. - 5. tříd

16. 2. 2017cesta kolem světa 5.A

16. 2. 2017karneval druháčků

15. 2. 2017karneval prvňáčků

15. 2. 2017florbal 4.- 5.r. - skončili jsme na druhém nepostupovém místě

15. 2. 2017nakupování v angličtině

14. 2. 2017karneval 3. a 4. tříd

10. 2. 2017nocování žákovského parlamentu

6. 2. 2017Ekocentrum Střevlík 5.C

2. 2. 2017Lunapark prvních tříd

1. 2. 2017zimní tělocvik 9.B

1. 2. 2017společný tělocvik 7.C a 5.B

30. 1. 2017setkání žákovského parlamentu

24. 1. 2017olympiáda v AJ

20. 1. 2017noční výlet 5.A

20. 1. 2017nocování s pohádkou

13. 1. 2017bobování druhých tříd

10. 1. 2017novoroční pochod

9. 1. 2017vycházka ke krmelci

5. 1. 2017plavání 2. třídy

20. 12. 2016Vánoční den 5.A

19. 12. 2016plavání - třeťáci

16. 12. 2016Vánoční škola - 3.- 4.třídy na náměstí

16. 12. 2016Vv - malujeme české pohádky

14. 12. 2016Vánoční akademie

9. 12. 2016Zdravá pětka 5.A a 7.A

9. 12. 2016Salzburg

8. 12. 2016nocování 3.B

5. 12. 2016čertí škola 1.C a 4.C

5. 12. 2016čertovská škola

5. 12. 2016Mikuláš, andělé a čerti z 9.A a 9.B

5. 12. 2016Mikulášský běh do schodů

2. 12. 2016horolezecká stěna Šutr - 5.A

1. 12. 2016Adventní zpívání

25. 11. + 9. 12. 20169.A pekla vánočky

24. 11. 2016Židovská Praha 8.A,B

15. 11. 2016Pohár základních škol ve florbale - mladší žákyně - skončili jsme na třetím nepostupovém místě

10. 11. 2016Zlatý slavík

10. 11. 2016Malá školní superstar

5. 11. 2016florbalový zápas v Chomutově

4. 11. 2016Planetárium 5.C

1. 11. 2016fotbalový turnaj Coca-Cola cup - okresní kolo - skončili jsme na třetím nepostupovém místě

31. 10. 2016Halloween

25. 10. 2016Planetárium 5.A

19. 10. 2016zážitkové učení prvouky ve 3.A

19. 10. 2016přátelské florbalové utkání se ZŠ Vesec

18. 10. 2016drakiáda prvňáčků a druháčků

17. 10. 2016společně hledáme a soutěžíme

17. - 21. 10. 2016výměnný pobyt z Eichstättu

15. 10. 2016výlet 5.A

11. 10. 2016Bludiště - účast na soutěžním televizním pořadu: pořad na iVysílání ČT

9. 10. 2016Přeběhni nemoc

9. 10. 2016Jiřetín - geologická exkurze

5. 10. 2016svátek zvířat ve 3.A

5. 10. 2016cukrárna - odměna pro parlamenťáky

4. 10. 2016Lidice a Praha - historická exkurze 9. ročníku

3. 10. 2016fotbalový turnaj Coca-Cola cup - kvalifikační skupina - vyhráli jsme a postupujeme do dalšího kola

24. 9. 2016Geocentrum - Mamutí strom

23. 9. 2016miniházená 2.- 4. tříd

23. 9. 2016všichni spolu 1.A,B,C

22. 9. 2016zážitkové učení prvouky

15. 9. 2016Geotag

12. - 14. 9. 2016harmonizační dny 6. tříd

11. 9. 2016geologická exkurze

1. 9. 2016první den v první třídě

1. 9. 2016zahájení školního roku - vyučování začíná v 7:45 v budově na náměstí a v Revoluční ul.
                                                           - vyučování začíná v 7:55 v budově ve Školní ul.

školní rok 2016/2017