školní rok 2015/2016

 

30. 6. 2016slavnostní předávání vysvědčení žákům 9. tříd

29. 6. 2016Šťastná země 4.A + 4.C

28. 6. 2016den s hasiči 7.A - výhra

26. 6. 2016exkurze do lomu

23. 6. 2016školní pole

22. 6. 2016cyklistické zkoušky 4.B a 4.C

21. 6. 2016Císařská rozhledna

20. 6. 2016sladké zakončení 4.B

17. 6. 2016prvňáčci na výletě

16. - 17. 6. 2016školní výlet 9.B

15. - 17. 6. 2016školní výlet 9.A

14. 6. 2016Mirákulum 6.A a 9.B

12. - 13. 6. 2016školní výlet 7.A - Jinolice

9. 6. 2016farma Vysoká - 1. třídy

7. 6. 2016Trojboj všestrannosti

6. - 8. 6. 2016škola v přírodě 3.B

3. 6. 2016florbal Frýdlant

2. - 4. 6. 2016školní výlet 8.A - Krčkovice

2. 6. 2016Olympiáda mládeže - starší žactvo - 1. místo - koule - M. Rubeš (12,31m)
                                                                  
3. místo - výška - A. Zoul (166cm)
                                                                  
3. místo - míček - D. Jankulíková (43,34m)

1. 6. 2016Pohádkový les - 9.A, 3.C, 9.C

1. 6. 2016Olympiáda mládeže - mladší žactvo - 2. místo - míček - A. Voříšková (45,88m)

27. 5. 2016nocování + program pro rodiče 3.C

26. 5. 2016Adršpašské skály 3.C

25. - 27. 5. 2016školní výlet 9.C - Máchovo jezero

25. 5. 2016škola v přírodě 5.A,B

24. 5. 2016O pohár mikroregionu Hrádecko - Chrastavsko

19. 5. 2016Slavnost slabikáře 1.A, 1.B, 1.C

17. 5. 2016bazén Liberec 5.B

17. 5. 2016IQ Landia

15. - 19. 5. 2016škola v přírodě 3.A a 4.B

13. 5. 2016Košilový den

12. 5. 2016čarodějnické odpoledne 3.C

11. 5. 2016škola v přírodě 4.A,C

11. 5. 2016atletická soutěž - Atletický čtyřboj - mladší žáci - 7. místo
                                                                                   mladší žákyně - 3. místo
                                                                                   starší žáci - 4. místo

9. 5. 2016videokonference se zahraničními studenty

5. 5. 2016Ovoce do škol 3.C

5. 5. 2016SHM

5. 5. 2016historická Praha - 7. ročník

3. 5. 2016gymnastika v Aréně - 7.A

29. 4. 2016čarodějnice 1. tříd

29. 4. 2016čarodějnické nocování 4.A a 4.C

28. 4. 2016návštěva Poslanecké sněmovny - 8. ročník

28. 4. 2016schůzka školních parlamentů v Liberci

23. 4. 2016Geocentrum Mammutbaum

21. 4. 2016barevná pastelka

14. 4. 2016Geocentrum

14. 4. 2016McDonald's cup - skončili jsme na nepostupovém místě

11. 4. 20164.B při vaření

6. 4. 2016soutěž ve skládání puzzli

6. 4. 20164.B v Krajské knihovně v Liberci

1. 4. 2016Pevnost Boyard

1. 4. 2016nocování žákovského parlamentu

23. 3. 20162. a 3. třídy v pravěku

23. 3. 2016recitační přehlídka 3. - 5. ročníku

22. 3. 2016recitační přehlídka 1. a 2. tříd

22. 3. 2016přátelské florbalové utkání se ZŠ Vesec

18. 3. 20164.A na interaktivní výstavě

18. 3. 2016házená 5. - 6.r.

17. 3. 2016Geotag

16. 3. 2016interaktivní výstava

16. 3. 2016IQLANDIA v Chrastavě - 1.A

15. 3. 20162.A na Interaktivní výstavě

11. 3. 2016okresní finále, florbal 4.- 5. ročník - skončili jsme na pátém nepostupovém místě

9. 3. 2016turnaj vybíjená 4. - 5. ročník - skončili jsme na třetím nepostupovém místě

6. - 11. 3. 2016lyžařský výcvikový kurz 7. ročníku

4. 3. 2016basketbal chlapců 8. - 9.r. - skončili jsme na čtvrtém nepostupovém místě

3. 3. 2016školní soutěž v anglickém jazyce

25. 2. + 3. 3. 2016SŠ Na Bojišti 8.B + 8.A

25. 2. 2016karneval 3. a 4. tříd

23. 2. 2016plavání 3.B

19. 2. 2016diskotéka I. stupně pořádaná školním parlamentem

18. 2. 2016karneval 1. a 2. tříd

18. 2. 2016geologické odpoledne

18. 2. 2016pracovní činnosti v 8.A

17. 2. 2016kuželna

3. 2. 20165.B ve Střevlíku

2. 2. 2016Spelling competition

22. 1. 20164.A v Domově sv.Vavřince

21. 1. 2016vycházka ke krmelci 1.ABC

20. 1. 2016STONOŽKA - testování Scio

18. 1. 20165.A ve Střevlíku

18. 12. 2015den s dopravní výchovou

18. 12. 2015vánoční nocování 3.C

18. 12. 2015útulek Krásný Les

18. 12. 2015malujeme české pohádky

9. 12. 2015Vánoční akademie

8. 12. 2015Zdravá 5  7.A a 7.B

7. 12. 2015Ovoce do škol 1.A

5. 12. 2015Mikulášská pro veřejnost 4. třídy

4. 12. 2015Mikulášské nocování 7.A

4. 12. 2015čertovská škola 1.A, 1.B, 2.A

4. 12. 2015Mikuláš a čert 9.A a 9.C

3. 12. 2015projektový den

2. 12. 2015Mikulášský běh do schodů

26. 11. 20155.A v knihovně

25. 11. 2015Dinopark 4.A,C

13. 11. 2015 - florbal I.stupeň

10. 11. 2015 - sexmisie 7.A

10. 11. 2015 - ZOO Liberec 3.C

10. 11. 2015 - Superstar

4. 11. 2015 - Zlatý slavík 1. a 2. tříd

6. 10. 2015 - fotbalový turnaj Coca-Cola cup - kvalifikační skupina - vyhráli jsme a postupujeme do dalšího kola

5. 10. 2015 - What giants!

25. 9. 2015 - všichni spolu - 1. třídy

23. 9. 2015 - volby do školního parlamentu

17. 9. 2015 - mobil - co nevyčtete z displeje - 9.A

17. 9. 2015mobil - co nevyčtete z displeje - 9.A

10. 9. 2015rozloučení s létem - 3.C

4. 9. 2015den netradičních her

2. - 4.  9. 2015harmonizační dny šestých tříd

1. 9. 2015zahájení školního roku - vyučování začíná v 7:45 v budově na náměstí a v Revoluční ul.
                                                           - vyučování začíná v 7:55 v budově ve Školní ul.

školní rok 2015/2016