školní rok 2011/2012

 

29. 6. 2012závěrečné fotografie tříd

29. 6. 2012předávání závěrečného vysvědčení 9.A, 9.B, 9.C

28. 6. 2012trampolíny 9.A

27. 6. 2012orientační běh

26. 6. 2012sportovní den druhého stupně

25. 6. 2012ZOO Praha

21. 6. 2012ovoce do škol - 2.B

21. 6. 2012exkurze jižní Čechy

19. 6. 2012ukázka výcviku psů

14. 6. 2012školní výlet 6.A a 6.B

12. 6. 2012za historií Chrastavy

12. 6. 2012včelí putování 2.B

11. - 13. 6. 2012školní výlet 9.A

7. 6. 2012školní výlet 8.B

7. 6. 2012čtenářské hrátky 1.A a 3.A

6. 6. 2012Geocentrum Žitava

5. 6. 2012školní výlet - Praha

5. 6. 2012olympiáda mládeže - starší žactvo - Dominika Mlynářová - 2. místo (míček)
                                                                        Wolf, Pavlišta, Tarant, Malý - 3. místo (štafeta 4x60m)

5. 6. 20123.B a 4.B v muzeu vojenské techniky

4. 6. 2012sportovní odpoledne s rodilými mluvčími

4. 6. 2012olympiáda mládeže - mladší žactvo -  Dominik Ďuriš - 1. místo (800 m)
                                                                                     Hana Čermáková - 3. místo (600 m)

3. 6. 2012čtenářské hrátky 1.B a 3.B

1. 6. 2012školní výlet 9.B

1. 6. 2012Den dětí, druhácí v pohádkovém lese

31. 5. 2012den se zvířaty - 4.B

29. 5. 2012krajské kolo SHM - Pražák Bohuslav - 1.místo (běh na 1500m)

28. 5. 2012trampolíny 6.C

25. - 27. 5. 2012Tomanka - výlet 8.A

23. 5. 2012speciální vybíjená

23. 5. 2012druháci ve škole v přírodě

21. 5. 2012účast na atletické soutěži "Atletický čtyřboj" - mladší žáci - 1. místo - postup do krajského finále

                                                                                                    mladší žákyně - 5. místo

18. 5. 2012setkání žákovských parlamentů - Raspenava

18. 5. 2012formování třídní skupiny 6.C

16. 5. 2012speciální sportovní hry mládeže

16. 5. 2012přespolní běh

16. 5. 2012dramatický kroužek na soutěži

15. 5. 2012účast na atletické soutěži "Pohár rozhasu" - starší žáci - 5. místo

14. 5. 2012účast na atletické soutěži "Pohár rozhlasu" - mladší žáci - 3. místo

                                                                                                   mladší žákyně - 9. místo

13. 5. 2012poznávací zájezd do Anglie

10. 5. 2012prvňáčci na výletě v Českém ráji

10. 5. 2012McDonald´s cup - okresní finále - Vratislavice nad Nisou - skončili jsme na 4. místě

4. 5. 2012nocování ve škole 6.B, 7.A

3. 5. 2012soutěž v anglickém jazyce

27. 4. 2012malá škola kouzel ve 3.A

27. 4. 2012čarodějnické rejdění druháků

27. 4. 2012čarodějnické nocování 5.B

27. 4. 2012čarodějnická škola 2.A,B

27. 4. 2012McDonald´s cup - semifinále - Stráž nad Nisou - vyhráli jsme a postupujem

26. 4. 2012čarodějnické odpoledne 1.A,B

26. 4. 2012Ve čtvrtek 26.4. se v Liberci konalo krajské kolo Olympiády z českého jazyka. Naši školu reprezentovala Jana Koleníková z IX.A a dokázala to, co ještě nikdo před ní - ZVÍTĚZILA. Tím si zajistila postup do celostátního kola, které se uskuteční na konci června. GRATULUJEME a přejeme hodně štěstí a úspěchů!

26. 4. 2012SHM

25. 4. 2012druháci u hasičů

24. 4. 2012účast v 1. kole fotbalového turnaje Coca-cola cup - ve skupině jsme skončili na druhém místě, ale bohužel nepostupujeme

23. 4. 2012přátelské utkání ve florbale

20. 4. 2012čarodějnické nocování 5.A

18. 4. 2012McDonald´s cup - základní skupina - Hrádek nad Nisou - vyhráli jsme a postupujem

17. 4. 2012speciální Střevlík

16. 4. 20123.B a 4.B na farmě

13. 4. 2012včelí putování 1.A

5. 4. 2012prázdninový výlet 6.B

4. 4. 2012aprílová školička, aneb škola naruby v 5.A

4. 4. 2012barevná pastelka

2. 4. 2012Preventan cup 4. - 5. třída

30. 3. 2012speciální plavání

29. 3. 2012máme rádi básničky

28. 3. 2012SOŠG - exkurze

28. 3. 2012recitační přehlídka 3. - 5. ročník

26. 3. 20127.A v ZOO Liberec

21. 3. 2012chvilka poezie 1.A a 1.B

20. 3. 2012v Liberci proběhlo okresní kolo Olympiády z českého jazyka. Naši školu reprezentovaly Jana Koleníková a Bára Mikezová (obě z IX.A), které dosáhly vynikajících úspěchů: Jana 1.místo, Barča 8.-14.místo (ze 60). Gratulujeme a Janě držíme pěsti do krajského kola konajícího se v dubnu.

20. 3. 2012speciální skládání puzzlí

18. 3. 2012 plavání 3. tříd

16. 3. 2012účast na kvalifikačním turnaji v basketbalu - po dobrém výkonu jsme obsadili 3. místo

13. 3. 2012speciální florbal

9. 3. 2012noční čtení

9. 3. 2012florbal 2. stupeň

5. 3. 2012Kytice a my 5.A

23. 2. 2012karneval 1. a 2. třídy

22. 2. 2012karneval 3. a 4. třídy

16. 2. 2012výlet 4.A za knížkami

16. 2. 20123.B bobuje

15. 2. 2012bobování prvňáčků

14. 2. 2012den s knihami ve 3.B

12.- 17. 2. 2012lyžařský výcvikový kurz 7. tříd

2. 2. 2012plavání druháků

1. 2. 2012florbalový turnaj 5. - 9. tříd

12. 1. 2012cesta kolem světa 5.B

12. 1. 2012soutěž v Sudoku

10. 1. 2012občanská výchova v 7.A

7. 1. 2012Chrastavská šlápota 6.C

6. 1. 2012florbal 2. stupeň

22. 12. 2011Schneewittchen

22. 12. 2011Kryštofovo Údolí 7.A

22. 12. 2011výtvarná soutěž

21. 12. 2011vánoční besídka 6.C

20. 12. 2011vánoční škola

20. 12. 2011vánoční besídka 9.A

20. 12. 2011speciální Kryštofovo Údolí

19. 12. 2011zdobení perníčků v 5.B

17. 12. 2011Drážďany 7.A

16. 12. 2011farma Vysoká 1.A + 1.B

16. 12. 2011vánoční zpívání ve školní ulici

15. 12. 2011 5.A ve Střevlíku

14. 12. 2011Vánoční akademie - úvodní slovo + 1.A

12. 12. 2011pohybové hry

5. 12. 2011čertovský den 3.A

5. 12. 2011Mikuláš a čert 9.A, 9.B, 9.C

5. 12. 2011čertovská škola 2.A, 2.B

4. 12. 2011fandíme FBC Liberec

3. 12. 2011Vánoce na statku

2. 12. 2011Salzburg

1. 12. 2011speciální čertovské nocování

30. 11. 2011Mikulášský běh do schodů

25. 11. 2011adventní zpívání

24. 11. 2011Obchodka cup - florbalový turnaj ve Frýdlantě

22. 11. 2011Zlatý slavík

22. 11. 2011knihovna Liberec 5.B

21. 11. 2011Malá školní superstar

15. 11. 2011lunapark

10. 11. 2011speciální basketbal

10. 11. 20116.B - horolezení

5. 11. 2011Smržovka 9.A

31. 10. 2011září - říjen v 1.B

25.- 26. 10. 2011Halloween v 5.A

25. 10. 2011speciální větrné elektrárny

25. 10. 20113.B - den podzimu

24. 10. 2011drakiáda

22. 10. 2011bobová dráha Javorník - 9.A

20. 10. 20111.B, 1.S, 4.B v Babylonu

20. 10. 2011pořad s hasiči

20. 10. 20116.B - horolezení

19. 10. 20117.B - Šutr - horolezecká stěna

13. 10. 20115.A i B v planetáriu

13. 10. 2011Chrastavský bloudil

12. 10. 2011Lidice a Ruzyně

5. 10. 2011 společně hledáme a soutěžíme

4. 10. 2011svátek zvířat v 5.A

4. 10. 2011 Lwówek Slaski

2. 10. 2011 6.A - Lemberk

30. 9. 2011I. turnaj v miniházené

27. 9. 2011 9.A na kuželkách

17. 9. 2011Chrastavská Beruška - plakát harmonogram, fotogalerie

9. 9. 2011harmonizační den speciálek

7.- 9. 9. 2011harmonizační dny 6. tříd

1. 9. 2011zahájení školního roku

 

školní rok 2011/2012