školní rok 2010/2011

PŘEJEME VŠEM KRÁSNÉ A BEZSTAROSTNÉ PRÁZDNINY.

30. 6. 2011závěrečná fota tříd

30. 6. 2011předávání vysvědčení vycházejícím žákům

27. 6. 2011trampolíny 7.A + 8.A

23. 6. 2011Osvětim

22. 6. 2011den v černém

21. 6. 2011lunapark pro oceněné sběrače a žáky úspěšně reprezentující školu

21. 6. 2011trampolíny 8.B + 8.C

17. 6. 2011školní výlet 9.B

15. 6. 20114.A a 4.B na Smeťáku

14.- 17. 6. 2011vodácký kurz 8.A

11. 6. 2011 6.B - výlet Jiřetín

10. 6. 2011stopovaná na Hamrštejn

5.- 9. 6. 2011škola v přírodě 4.A a 4.B

2.- 4. 6. 2011školní výlet 8.C

1. 6. 2011den dětí 4.A a 4.B

1. 6. 2011pohádkový les

1. 6. 2011den dětí

31. 5. 2011 školní výlet 8.B

31. 5. 2011 speciální výlet na Grabštejn

31. 5. 2011 Grabštejn - 3.AB + speciální třídy

30. 5. 2011 návštěva z USA v hodině Aj 8.A

26. 5. 2011 IQ park 5.A

26. 5. 2011 učení o lese - 2.AB

26. 5. 2011 McDonald´s cup - finále okresu

24. 5. 2011 výcvik psů - 3.A,B + soutěže

24. 5. 2011 výlet prvních tříd

23.- 27. 5. 2011 výměnný pobyt s Eichstättem

23. 5. 2011 vybíjená

23. 5. 2011 McDonald´s cup - semifinálový zápas v Českém Dubu - vyhráli jsme 5 : 1 a postupujeme

20. - 21. 5. 2011 školní výlet 7.A

19. 5. 2011 speciální atletický čtyřboj

18. 5. 2011 Pohár rozhlasu - starší žactvo - dívky = 7. místo, chlapci = 6. místo (podrobné výsledky)

17. 5. 2011 Pohár rozhlasu - mladší žactvo - dívky = 10. místo, chlapci = 8. místo (podrobné výsledky)

17. 5. 2011 dramatický kroužek - dlouhomostecké divadelní hrátky

16. 5. 2011 vystoupení 4.A pro maminky

15. - 19. 5. 2011 škola v přírodě 5.A,B

12. 5. 2011bez Žižky ani ránu

12. 5. 2011 Modeschau 7.A

12. 5. 2011 2.A a 2.B u hasičů

12. 5. 2011 3.A a 3.B ve Střevlíku

11. 5. 2011 slavnost slabikáře 1.A a 1.B

11. 5. 2011 atletický čtyřboj - mladší žactvo - dívky = 9. místo, chlapci = 9. místo (podrobné výsledky)

10. 5. 2011 po stopách K. H. Máchy

6. 5. 2011 speciální školní kolo SHM

6. 5. 2011 plavání - pohybové hry

3. - 6. 5. 2011 škola v přírodě 6.A

30. 4. 2011 2.A v Kryštofově údolí

29. 4. 2011 6.B - HZS a Smeťák Liberec

29. 4. 2011 McDonald´s cup - základní skupina - Hrádek nad Nisou - vyhráli jsme a postupujem

29. 4. 2011 čarodějnické nocování 1. tříd

29. 4. 2011 čarodějnická škola

29. 4. 2011 IQ park - 9.B

29.- 30. 4. 2011 čarodějnické nocování 4.B

29.- 30. 4. 2011 čarodějnické nocování 4.A

28. 4. 2011 jarní otužování 4.A

28. 4. 2011 3.A a 3.B v Liberecké ZOO

24. 4. 2011 Velikonoční jarmark

20. 4. 2011 Den Země - 6.A

18. 4. 2011 Babylon - lunapark - 6.A

16. 4. 2011 8.C v Praze

15. 4. 2011 noční výlet na Ještěd 8.A

15. 4. 2011 krajská vědecká knihovna v Liberci - 8.A

7.- 9. 4. 2011 Střevlík 2.B

1. 4. 2011 aprílová školička, aneb škola naruby ve 4.A

30. 3. 2011 Den otevřených dveří v Revoluční ulici

30. 3. 2011 plavání druhých tříd

29. 3. 2011 speciální barevná pastelka

25. 3. 2011 sloh ve 4.A trochu jinak

25. 3. 2011 v soutěži ve FINANČNÍ GRAMOTNOSTI se naše družstvo umístilo na 3. místě v okresním kole

24. 3. 2011 turnaj miniházené

21. 3. 2011 máme rádi básničky

21. 3. 2011 recitační přehlídka 3.- 5.r.

18. - 19. 3. 2011 noční čtení

17. 3. 2011 soutěž v anglickém jazyce

16. 3. 2011 beseda o poezii 2.A + 2.B

15. 3. 2011 speciální florbal

9. 3. 2011 speciální puzzle

4. 3. 2011 noční výlet 3.A, 3.B

2. 3. 2011 Finanční gramotnost - výsledky školního kola

18. 2. 2011 z pohádky do pohádky

16. 2. 2011 karneval 1.- 2.tř.

14. 2. 2011 karneval 3.- 4.tř.

13.- 18. 2. 2011 lyžařský výcvikový kurz 7. tříd

11. 2. 2011 speciální střevlík

11. 2. 2011 přednáška o lese 2.A + 2.B

10. 2. 2011 školní liga miniházené

3. 2. 2011 4.A a 4.B v Ekocentru

28. 1. 2011 florbalový turnaj - vyhodnocení

28. 1. 2011 speciální šlápota

27. 1. 2011 projektový den 4.A a 4.B

25. 1. 2011 bobování druhých tříd

21. 1. 2011 florbalový turnaj

5. 1. 2011 prvňáčci u krmelce

22. 12. 2010 vánoční dílny 6.A

22. 12. 2010 speciální vánoční zvyky

21. 12. 2010 vánoční škola 3.- 5.tř.

20. 12. 2010 výtvarná soutěž

20. 12. 2010 vánoční besídka 8.A

17. 12. 2010 IX.B ve vánočním Liberci

15. 12. 2010 Vánoční akademie

10. 12. 2010 speciální betlémy

10. 12. 2010 Berlín

5. 12. 2010 Adventní zpívání

5. 12. 2010 Mikulášský výlet 8.C

3. 12. 2010 Mikuláš

3. 12. 2010 čertí škola v 5.A

3. 12. 2010 čerti v Revoluční

2. 12. 2010 Mikulášsko-čertovské nocování speciálních tříd

1. 12. 2010 Mikulášský běh do schodů

30. 11. 2010 speciální Babylon

25. 11. 2010 Zlatý slavík

22. 11. 2010 Malá školní SUPERSTAR

20. 11. 2010 víkendová akce 8.A

18. 11. 2010 horolezci a horolezkyně 4.A

18. 11. 2010 4.B v knihovně v Liberci

11. 11. 2010 4.A v knihovně v Liberci

10. 11. 2010 Anglická představení

5.- 6. 11. 2010 Halloween ve 4.A

4. 11. 2010 4.B v Praze

1. 11. 2010 zeměpisné terénní cvičení 6.A

26. 10. 2010 Halloween 3.B

25. 10. 2010 Halloween 4.B

23. 10. 2010 Den stromů + den stromů 1.A

22. 10. 2010 speciální výlet k Transbordéru

21. 10. 2010 4.A v Praze

19. 10. 2010 Planetárium

18.- 22. 10. 2010 Eichstätt - výměnný pobyt

15. 10. 2010 IX.B baví matematika

14. 10. 2010 Lidice a Praha

13. 10. 2010 horolezecká stěna - 8. třídy

7. 10. 2010 drakiáda

30. 9. 2010 turnaj v miniházené 2. - 5. ročník

27. 9. 2010 speciální harmonizační dny

24. 9. 2010 trampolíny 8.A

18. 9. 2010 Chrastavská Beruška

13. 9. 2010 tentokrát zahajujeme školní vyučování později

8. - 10. 9. 2010 harmonizační dny šestých tříd

školní rok 2010/2011