školní rok 2009/2010

 

30. 6. 2010 předávání vysvědčení 9.A ,  9.B a ESKA

25. 6. 2010 sportovní den s Revoluční ulicí

25. 6. 2010 lesní golf 7.A

24. 6. 2010 Pohádkový les

22. 6. 2010 Východní Čechy

21. 6. 2010 poslední výjezďák 5.A

18. 6. 2010 rozloučení 3.A

17. 6. 2010 ZOO Praha

10. 6. 2010 školní výlet 9.B

7. 6. 2010 školní výlet 9.A

6. - 10. 6. 2010 škola v přírodě 4.A,B

4. 6. 2010 Olympiáda mládeže - starší žáci - Bikar Tomáš (dálka) - 1. místo

                                                                               Zoul Martin (koule) - 1. místo

                                                                               Mizera Pavel (dálka) - 2. místo

                                                                               Tůma Ondřej (míček) - 3. místo

                                                                               Štafeta (Bikar, Zoul, Mizera, Tůma) - 3. místo

4. 6. 2010 ČT Praha

31. 5. - 3. 6. 2010 Jiřetín pod Jedlovou

30. 5. - 1. 6. 2010 školní výlet 7.A

28. - 29. 5. 2010 školní výlet 7.C

28. 5. 2010 školní výlet 7.B

27. 5. 2010 výlet 2.B - chata Šámalka

27. 5. 2010 Císařská rozhledna - 1.B

25. 5. 2010 putování na Hamrštejn

24. 5. 2010 paintball - 7.B,C

24. 5. 2010 Albrechtice v Jizerských horách

23. 5. 2010 škola v přírodě 5.A

23. 5. 2010 Anglie

20. 5. 2010 Pohár rozhlasu - starší žáci - 5. místo

20. 5. 2010 Miniházená

19. 5. 2010 trojboj všestrannosti 4. - 5. tříd

18. 5. 2010 speciální atletický čtyřboj

17. 5. 2010 Ovoce do škol - plakáty 3.A

17. 5. 2010 atletická soutěž - POHÁR ROZHLASU -     mladší žáci - 4. místo

11. 5. 2010 Praha VII. ročník - Historická exkurze

7. 5. 2010 vybíjená 6. - 7. ročník

4. 5. 2010 atletický čtyřboj -  mladší žáci - 5. místo

                                                   mladší žákyně - 8. místo

3.5. - 7.5. 2010 soustředění aerobiku

3. 5. 2010 Majáles 2010 - SOŠ Jablonecká Liberec

30. 4. 2010 čarodějnická škola ve 4.A

30. 4. 2010 čarodějnické rejdění 1.A a 2.B

30. 4. 2010 čarodějnice 3.A,B

29. 4. 2010 Ergocycling 7.A

29. 4. 2010 čarodějnice v 2.A

27. 4. 2010 speciální čarodějnice

26. 4. 2010 ovoce do škol ve IV.A

23. - 24. 4. 2010 čarodějnické nocování 5.A

23. 4. 2010 nocování 7.C

21. 4. 2010 Střevlík 1.A

20. 4. 2010 speciální hudební pořad

19. 4. 2010 5.A v knihovně - Čarodějnice

14. 4. 2010McDonald´s cup - fotbalový turnaj 4. - 5. třída - základní skupina

13. 4. 2010speciální barevná pastelka

12. 4. 2010 Aprílová školička, aneb škola naruby v 5.A

10. 4. 2010 nocování 1.B a 4.C

7. - 9. 4. 20105.B Škola v přírodě - STŘEVLÍK

7. 4. 2010Preventan cup - základní skupina - vyhráli jsme a postupujeme

31. 3. 2010noc IX.B v tělocvičně

31. 3. 2010hudebně-zábavné odpoledne VII. tříd

30. 3. 2010recitační přehlídka v Revoluční

30. 3. 2010speciální puzzle

29. 3. 2010recitační přehlídka 3. - 5. tříd

19. - 20. 3. 2010šikovné ručičky

18. 3. 2010speciální Chrastavská sloka

18. 3. 2010třeťáci v IQ parku

16. 3. 2010plavání 2. a 3. tříd

15. 3. 2010jarní otužování 5.A

15. 3. 2010poslanecká sněmovna

12. 3. 2010ovoce do škol

11. 3. 2010miniházená

11. 3. 20105.B vyrábí stoj času

10. 3. 2010Finanční gramotnost - soutěž - školní kolo - výsledky

2. 3. 2010speciální florbal

25. 2. 2010karneval 3.r. - 5.r.

25. 2. 20105.B noční výlet

24. 2. 2010karneval v Revoluční

21.- 26. 2. 2010lyžařský kurz 7. tříd

18. 2. 2010zimní olympiáda 3.A,B

17. 2. 2010hasiči 3.r.

5. 2. 2010speciální plavání

2. 2. 20105.A na horolezecké stěně

28. 1. 2010nocování 6.A ve škole

27. 1. 2010Společnými silami dokážeme víc - projektový den 5.A a 7.A + krátké video

26. 1. 2010speciální nohejbal

22. 1. 2010svatby v 5.A

21. 1. 2010miniházená

16. 1. 20107.A v bazéně

15. 1. 2010zápis do prvních tříd

15. 1. 2010speciální šlápota

18. 12. 2009vánoční školička

17. 12. 2009speciální výlet do Kryštofova údolí

17. 12. 2009besídka v 7.A

16. 12. 2009Vánoční akademie

11. 12. 2009předvánoční Vídeň

8. 12. 2009superstar

4. 12. 2009čertovská škola v 3.A

4. 12. 2009čert a Mikuláš 9.A a 9.B

3. 12. 2009Mikulášský běh do schodů

26. 11. 2009Praha - Vítkov

23. 11. 2009Superstar 3.-5.roč.

23. 11. 2009návštěva v bazénu 7.B

19. 11. 2009Kdo si hraje, nezlobí  1.A + 3.B

19. 11. 2009drakiáda

18. 11. 20095.A v Oldřichově v Hájích

11. 11. 20095.B - škola evropského vaření

10. 11. 2009Literární exkurze - Po stopách Karolíny Světlé 7.A,C

6. 11. 2009sportovní odpoledne 1.B a 4.C

5. 11. 2009Eliška Šimonková z 8.A zvítězila v celostátní literární soutěži ve Vsetíně

září - říjen 2009vyučování v 1.B

27. - 28. 10. 2009Halloween v 5.A

27. 10. 2009speciální výlet k elektrárnám

26. 10. 2009Halloween v 7.A

24. 10. 2009Den stromů 2.A a 3.A

23. 10. 2009Halloween ve 4.A

16. 10. 2009EDUKA 2009 - návštěva vycházejících žáků na veletrhu škol

15. 10. 2009miniházená

14. 10. 20091.třídy na Vysoké

9. 10. 2009nocování ve škole 7.B

8. 10. 2009trampolíny 3.A,B

8. 10. 2009Den v lese 2.A a 2.B

7. 10. 2009návštěva astronautů

7. 10. 20095.A,B v planetáriu a hvězdárně v Teplicích

4. 10. 20092.A v Libverdě

3. 10. 20091.B v Babylonu a Lunaparku

24. 9. 2009poznávací zájezd do Lidic a Prahy

22. 9. 2009speciální vyjížďka na koních

19. 9. 2009Chrastavská Beruška - IV. ročník

16. 9. 2009atletický pětiboj v Hrádku nad Nisou

15. 9. 2009speciální harmonizační den

11. 9. 2009výlet + přenocování 7.A

9. - 11. 9. 2009harmonizační dny šestých tříd

1. 9. 2009zahájení školního roku

 

školní rok 2009/2010