školní rok 2008/2009

27. 6. 2009výlet učitelů na Ploučnici

26. 6. 2009závěr školního roku a předávání vysvědčení

25. 6. 2009sportovní den 6.A,B,C

25. 6. 2009 - indiánská vesnička - Růžová

24. 6. 2009den v přírodě 6.A,B

22. 6. 2009Babylon

20. 6. 2009výlet 2.B na Ještěd

19. 6. 2009noční fotbal 2

18. 6. 2009speciální výlet do Turnova

17. 6. 2009Osvětim

17. 6. 2009 - cylkovýlet 4.B

14. 6. 2009školní výlet 6.A

10. 6. 2009 - 6.A v liberecké knihovně

8. 6. 2009škola v přírodě 5.A,B

5. 6. 2009školní výlet 8.B

5. 6. 2009svátek fotbalu pro prvňáčky

3. 6. 2009 - atletická soutěž - Olympiáda mládeže - starší žactvo

2. 6. 2009 - atletická soutěž - Olympiáda mládeže - mladší žactvo

                     3.místo - T. Hájek - skok daleký (444 cm) diplom

1. 6. 2009 - atletický trojboj žáků prvního stupně

1. 6. 2009 - pohádkový les 9.C

1. 6. 2009 - 1.A v pohádkovém lese

1. 6. 2009 - dětský den - 4.A,B

31. 5.  - 4. 6. 2009 - škola v přírodě 3.A,B

30. 5. - 2. 6. 2009 - školní výlet 9.A

29. - 30. 5. 2009 - školní výlet 6.B

28. 5. 2009výlet 5.C do Frýdlantu a dětský den

28. 5. 2009 - atletická soutěž - Pohár rozhlasu - starší žactvo (žáci - 8.místo)

27. 5. 2009 - atletická soutěž - Pohár rozhlasu - mladší žactvo (žákyně - 5.místo, žáci - 7.místo)

26. - 27. 5. 2009 - školní výlet 1.A do Oldřichova

květen 2009poděkování speciálním třídám

25. - 29. 5. 2009 - Eichstätt

24. 5. 2009 - Kryštofovo Údolí - 6.C

22. 5. 2009 - návštěva Prahy - 6.B

21. 5. 2009 - školní výlet 8.C

21. 5. 2009 - miniházená

20. - 22.5. 2009 - školní výlet 9.B

19. 5. 2009 - přehlídka dovedností v AJ

14. 5. 2009 - atletický čtyřboj - starší žáci (žáci - 8.místo)

13. 5. 2009 - atletický čtyřboj - mladší žactvo (žákyně - 7.místo, žáci - 8.místo)

13. 5. 2009noční čtení s Harrym Potterem - 5.B

13. - 17. 5. 2009 - Anglie

12. 5. 2009 - vystoupení pro maminky - 4.A

12. 5. 2009 - speciální kolo atletiky

7. 5. 2009 - výlet druhých tříd

6. 5. 2009 - speciální botanická zahrada

3. 5. 2009 - škola v přírodě - 4.A

2. 5. 2009 - Jiřičky v Polsku

duben 2009 - přestávky ve Školní ulici - 5.C

30. 4. 2009 - den čarodějnic 5.B,C + 4.B

29. 4. 2009 - "moje pokusy" kroužek PC

25. 4. 2009 - výlet 6.C na Panenskou Hurku

22. - 24 . 4. 2009 - škola v přírodě 3.C

22. 4. 2009 - speciální čarodějnické nocování

17. 4. 2009 - čarodějnické nocování 4.A

17. 4. 2009 - speciální nohejbal

16. 4. 2009 - úvodní skupina v McDonald´s cupu (výsledek = nepostupujem)

15. 4. 2009 - IQ park - 4.B

14. 4. 2009 - Preventan cup - semifinále

8. 4. 2009 - přednáška "Velikonoce v EU"

8. 4. 2009 - Velikonoce v 5.C

3. 4. 2009 - romský den

3. 4. 2009 - speciální jarní vycházka

30. 3. 2009 - recitační přehlídka

27. 3. 2009 - Den v červeném

26. 3. 2009 - Nestle basketbal

26. 3. 2009 - miniházená

25. 3. 2009 - Mořský svět + Praha - 6.A

24. 3. 2009 - recitace

23. 3. 2009 - recitační přehlídka 4.A

20. 3. 2009 - nocování s fotbalem

20. 3. 2009 - plavání 2. tříd

19. 3. 2009 - Chrastavská sloka

18. 3. 2009 - chvilka poezie v knihovně

18. 3. 2009 - 3.ABC - poslední plavání

16. 3. 2009 - 4.A v bazéně

16. 3. 2009 - trampolíny 6.A

13. 3. 2009 - exkurze do Poslanecké sněmovny

12. 3. 2009 - exkurze do botanické zahrady 2.B + 3.B

12. 3. 2009 - 4.B - Přemyslovský den

12. 3. 2009 - výstava Republika

10. 3. 2009 - soutěž v skládání puzzlí

10. 3. 2009 - účast na turnaji v basketbalu základních škol

10. 3. 2009 - Preventan cup

5. 3. 2009 - z pohádky do pohádky 1.A

5. 3. 2009 - speciální výlet do Lunaparku

5. 3. 2009 - Schneewittchen

3. 3. 2009 - florbalový turnaj

27. 2. 2009 - noční čtení

26. 2. 2009 - školní maškaráda

23. 2. 2009 - speciální šlápota

21. 2. 2009 - výlet 6.C

13.-14. 2. 2009 - Valentýnské nocování 6.B

13. 2. 2009 - tajný výlet 4.B

12. 2. 2009 - Nestle basket cup - vyhráli jsme a postupujeme

12. 2. 2009 - karneval 1. - 3. tříd a spec tříd

10. 2. 2009 - florbalový turnaj 4. - 5. tříd na ZŠ Lesní

9. 2. 2009 - 4.A v pohádkové školičce

29. 1. 2009 - sportovní nocování 8.B

21. 1. 2009 - 4.A v IQ parku

18. - 23.1. 2009 - proběhl lyžařský kurz 7. tříd v Hraběticích v penzionu Alberto

9. 1. 2009 - noční výlet 6.A

21. 12. 2008 - naši žáci se zúčastnili prázdninového turnaje "Barwirna cup", kde obsadili první místo

19. 12. 2008 - Vánoce ve 4.A

19. 12. 2008 - besídka 9.B a A

18. 12. 2008 - Vánoční dílny 1. - 3. tř.

17. 12. 2008 - Drážďany

16. 12. 2008 - besídka 6.A

16. 12. 2008 - konal se druhý ročník olympiády sportů (fotbal, florbal, basketbal)

10. 12. 2008 - Vánoční akademie

8. 12. 2008 - betlémy - spec. třídy

5. 12. 2008 - čertíci

5. 12. 2008 - čertovská škola 1.A

5. 12. 2008 - Mikuláš a čert 9.A, 9.C

5. 12. 2008 - dramatizace Polednice VI.A

3. 12. 2008 - Mikulášský běh

1. 12. 2008 - malá školní SUPERSTAR

27. 11. 2008 - Zlatý slavík

27. 11. 2008 - Thanksgiving Day

26. 11. 2008 - 6.A v lunaparku

20. 11. 2008 - výlet do polského partnerského města Lwówek

20. 11. 2008 - 4.A v botanické zahradě

11- 2008 - drakiáda

13. 11. 2008 - miniházená

11.11. 2008 - regionální přebor v košíkové

5. 11. 2008 - stolní tenis

31. 10. 2008 - halloween v V.A

31. 10. 2008 - halloween ve III.A

31. 10. 2008 - halloween

31. 10. 2008 - veletrh vzdělávání EDUCA - vycházející žáci měli možnost se podívat na prezentace škol

25. 10. 2008 - soutěž v aerobiku "Chrastavská Beruška"

19. 10. 2008 - trampolíny 6.A

16. 10. 2008 - den netradičních her speciálních tříd

15. 10. 2008 - 2.výjezďák 4.A v Praze

13. 10. 2008 - výměnný pobyt z Eichstättu

2. 10. 2008 - historicko-poznávací zájezd do Lidic

29. 9. 2008 - první výjezďák 4.A

19. 9. 2008 - cyklovýlet 9.B

10. - 12. 9. 2008 - harmonizační dny 6. tříd

10. 9. 2008 - sportovní hry speciálních tříd

10. 9. 2008 - účast na tradičním atletickém pětiboji v Hrádku nad Nisou

1. 9. 2008 - zahájení školního roku

 

školní rok 2008/2009