školní rok 2005/2006

30. 6. 2006 - slavnostní zakončení školního roku a předávání vysvědčení

29. 6. 2006 - závěrečný turnaj ve florbale, kterého se zúčastnily školy z Hrádku n/N

28. 6. 2006 - I. stupeň - výlet do přírody; II. stupeň - sportovní den (ve vybíjené vyhráli učitelé nad 9.r.)

26. 6. 2006 - výlet do Babylónu - za odměnu se zúčastnili žáci, kteří se výrazně podíleli na sběru

                       papíru, PET lahví, baterií

15. 6. 2006 - účast na OLYMPIÁDĚ MLÁDEŽE starších žáků a žákyň

                       Jan Loučka - 1. místo v běhu na 300 m - čas: 43,08

                       Alexandr Kušnir - 1. místo v běhu na 1500 m - čas: 4:50,71

                       Radek Suchý - 1. místo v běhu na 60 m - čas: 7,84

                       Michal Rozmajzl - 2. místo v běhu na 1500 m - čas: 4:50,74

                       Lucie Svobodová - 2. místo ve skoku vysokém - výkon: 133 cm

                       Martin Urban - 3. místo v běhu na 300 m - čas: 44,20

                       Pavel Dvořák - 3. místo ve vrhu koulí - výkon: 11,82 m

                       Michal Rozmajzl - 3. místo ve skoku vysokém - výkon: 155 cm

                       Radek Suchý - 3. místo v běhu na 150 m - čas: 19,20

                       starší žákyně - 3. místo ve štafetě 4x60 m - čas: 34,51

 

14. 6. 2006 - účast na OLYMPIÁDĚ MLÁDEŽE mladších žáků a žákyň

                       Rober Banda - 2. místo v hodu míčkem

                       Andrea Jarchovská - 1. místo ve skoku do dálky za výkon 421 cm

                       Andrea Jarchovská - 2. místo v hodu míčkem za výkon 43,98 m

14. 6. 2006 - utkání o 3. místo POHÁRU AŠSK - vyhráli jsme a obsadili jsme konečné 3. místo

13. 6. 2006 - semifinále POHÁRU AŠSK - prohráli jsme na penalty a budeme hrát o 3. místo

12. 6. 2006 - čtvrtfinále POHÁRU AŠSK - vyhráli jsme postupujeme dál

6. 6. 2006 - krajské finále POHÁRU ROZHLASU - po urputném boji jsme obsadili 6. místo

2. 6. 2006 - přesunutý dětský den - pohádkový les - další třídní akce

30. 5. 2006 - účast na atletických závodech POHÁR ROZHLASU starších žáků a žákyň

                       starší žáci postoupili do krajského finále v Turnově

29. 5. 2006 - finálový turnaj v McDonald's Cupu na Barvírně (skončili jsme na 2. místě za ZŠ Barvířská)

29. 5. 2006 - účast na atletických závodech POHÁR ROZHLASU mladších žáků a žákyň

26. 5. 2006 - úvodní turnaj v POHÁRU AŠSK - vyhráli jsme postupujeme dál

23. 5. 2006 - vyřazovací zápas v McDonald's Cupu se ZŠ Lesní (vyhráli jsme 5 : 1 )

                       postupujeme do finálového turnaje okresního kola na ZŠ Barvířská

19. 5. 2006 - focení tříd na závěrečná školní fota

16. 5. 2006 - vyřazovací zápas v Coca-cola školském poháru s Novým Borem (jsme vyřazeni na penalty)

16. 5. 2006 - účast na ATLETICKÉM ČTYŘBOJI starších žáků a žákyň

15. 5. 2006 - úvodní kolo turnaje v počítačové hře pořádané žáky 9. tříd

15. 5. 2006 - účast na ATLETICKÉM ČTYŘBOJI mladších žáků a žákyň

11. 5. 2006 - výlet do Prahy - putování za Karlem VI.

 

5. 5. 2006 - Vložený turnaj v Coca-cola školském poháru -

                       postupujeme dále do vyřazovacího zápasu s Novým Borem

5. 5. 2006 - úvodní turnaj v McDonald's Cupu - postupujeme dále do vyřazovacího zápasu

24. 4. 2006 - recitační soutěž 1.stupně

20. 4. 2006 - úvodní Kvalifikační turnaj v Coca-cola školském poháru - postupujeme dále do Vloženého turnaje

12. 4. 2006 - účast na základní skupině ve vybíjené

5. 4. 2006 - recitační soutěž

27. 3. 2006 - STĚHOVÁNÍ - učíme podle nového rozmístění tříd (rekonstrukce budovy na náměstí)

20. 3. 2006 - stránky němčinářů 5.A

9. 3. 2006 - krajské kolo soutěže v německém jazyce

4. 3. 2006 - PREZENTACE PANENEK PRO UNICEF 1.odkaz   ;   2.odkaz  )

23. 2. 2006  -    karneval 3. - 5. tříd

20. 2. 2006  -    karneval 1. a 2. tříd

9. 2. 2006   -    okresní kolo soutěže v německém jazyce

                          (1.místo L. Hodaňová - postup do krajského kola, 6. místo R. Suchý)

5. - 11. 2. 2006   -    lyžařský výcvik 7. tříd

31. 1. 2006   -    informace o výtvarném kroužku

31. 1. 2006  -    ukončen plavecký výcvik

30. 1. 2006   -    vyhlašujeme soutěž o nejhezčí panenku pro dětský fond OSN UNICEF

30. 1. 2006   -    malá školní superstar pro žáky 3. - 5. tříd

20. 1. 2006   -    nocování s Foglarem

20. 1. 2006   -    zápis do prvních tříd

12. 1. 2006   -    závody na bobech 4.B

11. 1. 2006   -    den otevřených dveří

5. 1. 2006   -    proběhly Třídní schůzky

15. 12. 2005   -    Vánoční akademie

15. 12. 2005   -    vánoční florbalový turnaj žáků 8. a 9. tříd

6. 12. 2005   -    Mikulášský běh do schodů

5. 12. 2005   -    a čerti jsou tu zas - Mikuláš přišel taky

1. a 2. 12. 2005   -    deváté třídy navštívily úřad práce

29. 11. a 6. 12.  2005   -    svatby v 7.C a 7.D

30. 11. 2005   -    Vánoce v režii žitavských přátel

11. 11. 2005   -    účast na Ekologické olympiádě ve Šluknově

8. 11. 2005   -    proběhly třídní schůzky

25. 10. 2005   -    branný den naší školy

25. 10. 2005   -    výlet do Vídně

25. 10. 2005   -    závody ve šplhu 1. stupeň

22. 10. 2005   -    4.A a 2.B - výlet do Oldřichova v Hájích - den stromů

20. 10. 2005   -    rozvod v 8.A (to jim to moc dlouho nevydrželo)

19. - 21. 10. 2005   -    třídenní výlet do Žitavy

13. 10. 2005   -    naše první svatba v 8.A

22. 9. 2005  -    výlet do Prahy 9.r. - po stopách 2. světové války

14. 9. 2005   -    účast na atletickém pětiboji v Hrádku nad Nisou

1. 9. 2005   -    začátek školního roku

školní rok 2005/2006