Dnes je


školní rok 2018/2019

27. 6. 2019Frorbal 2.- 8.třída - ukončení

26. 6. 2019Florbal: Chrastava - Vesec - Hrádek

26. 6. 2019Den s hasiči 7.C

25. 6. 2019Staré Hrady - odměna za sběr

24. 6. 2019Letmí olympiáda dětí a mládeže - odměna pro naše úspěšné reprezentanty

17. 6. 2019Výlet ZOO Ptaha

17. 6. 2019Kurz první pomoci 7.A

13. 6. 2019Florbalový turnaj škol - 1. stupeň

12. - 14. 6. 2019Školní výlet 7.A

7. 6. 2019Sportovní hry

7. 6. 2019Olympiáda mládeže - mladší žactvo

6. - 7. 6. 2019Dopravní soutěž mladých cyklistů - krajské kolo

6. 6. 2019Odpoledne se zvířátky

6. 6. 2019Olympiáda mládeže - starší žactvo

3. 6. 2019Florbal v Hrádku - 7.tř. děvčata

31. 5. 2019MDD u vojáků

31. 5. 2019Dětský den speciálek u vojáků

31. 5. 20191. třídy v pohádkovém lese

30. 5. 2019Slavnost slabikáře v 1.B

29. 5. 2019Trojboj všestrannosti 3.- 5. třídy

27. - 31. 5. 2019Škola v přírodě - Kořenov 2.A + 4.C

26. 5. 2019Německo 7.A

24. 5. 2019Setkání Žákovských parlamenťáků

24. 5. 2019Školní výlet 6.C

22. 5. 2019Školní kolo recitace

21. 5. 2019Pohár mikroregionu 1. - 5. tř.

20. 5. 2019Gymhala 7.C

17. 5. 2019Knihovna 4.C

17. 5. 2019Dopravní soutěž mladých cyklistů - okresní kolo
                          - mladší - 2.místo - postup do krajského kola

15. 5. 2019Krajské kolo v orientačním běhu - Rumburk

15. 5. 2019Pohár rozhlasu - atletická týmová soutěž - okresní kolo - mladší žáci a žákyně - podrobné výsledky

14. 5. 2019Pohár rozhlasu - atletická týmová soutěž - okresní kolo - starší žáci a žákyně - podrobné výsledky

13. - 16. 5. 2019Putování za pohádkou

13. - 15. 5. 2019ŠvP Bedřichov 1.A,B

8. - 10. 5. 2019Škola v přírodě - Kryštofovo Údolí 2.C

6. - 9. 5. 2019Škola v přírodě - 4.B a 5.B

6. - 9. 5. 2019Škola v přírodě - 2.B a 3.C

6. 5. 2019Čarodějnické rejdění 1.A,B

3. 5. 2019Miniházená 2. - 4. tříd

30. 4. 2019Čarodějnická škola 1.A,B

26. 4. 2019Land art, aneb tvoříme v přírodě 5.B

25. 4. 2019McDonald's cup - fotbalový turnaj žáků 4. - 5. ročníku

17. - 20. 4. 2019Zájezd do Paříže - video

16. 4. 2019Praha 4.C + 4.B(2.část)

16. 4. 2019Barevná pastelka

15. 4. 2019Praha 4.A + 4.B(1.část)

15. 4. 2019Florbal - Vesec - 2.stupeň

12. 4. 2019Nocování 4.C

12. 4. 2019Projektový den 2. a 4. tříd

11. 4. 2019Dopravní soutěž mladých cyklistů - oblastní kolo
                          - mladší - 1.místo - postup do okresního kola
                          - starší - 3.místo

11. 4. 2019Židovská Praha 7.A

10. 4. 2019Ukliďme svět, ukliďme Česko

10. 4. 2019Minifotbal

7. 4. 2019Do Prahy za kulturou - Fantom Opery

5. 4. 2019Zápis do 1. tříd

4. 4. 2019Poslanecká sněmovna 8.r.

3. 4. 2019Florbal se ZŠ Vesec 2.-3.třídy

29. 3. 2019Tajný noční výlet 7.A

28. 3. 2019Den učitelů - výměna rolí

24. 3. 2019Recitace 3. - 5. tříd

22. 3. 2019Výměnný pobyt

22. 3. 2019Nocování 2.A a2.C

21. 3. 2019Geotag Žitava

21. 3. 2019Vybíjená OPEN semifinále 4. - 5. tříd - nepostoupili jsme

20. 3. 2019Recitace 1. - 2. tříd

20. 3. 2019Projektový den

14. 3. 2019Basketbal chlapců 8.- 9.tř. - 4.místo = nepostupové

14. 3. 2019Mloci 7.B

14. 3. 2019Florbal chlapci - okresní finále 4.- 5. tř. -  6.místo = nepostupové

4. 3. 2019Lunapark a IQ park 2.A

26. 2. 2019Mstivá Soňa v knihovně 5.A

24. 2. - 1. 3. 2019LVK 7.B a 7.C

20. 2. 2019Maškarní 3. a 4. tříd

13. - 14. 2. 2019Karneval 1. a 2. tříd

12. 2. 2019E-liška

8. 2. 2019P.J.ART CUP fotbal

5. 2. 20191. třídy v Lunaparku

30. 1. 2019Přehazovaná 4. - 5. r.

21. 1. 2019Olympiáda v AJ

13. - 18. 1. 2019LVK 7.A

11. 1. 2019Střevlík 7.A

11. 1. 2019Vycházka do zimní přírody

21. 12. 2018Vánoční den 7.A

21. 12. 2018Vánoční besídka 4.C

19. 12. 2018Vánoční trhy

18. 12. 2018Rodas 4.B a 4.C

14. 12. 2018Drážďany

13. 12. 2018Výtvarná soutěž - Malujeme pohádky

11. 12. 2018Florbal dívky - okresní finále 6.- 7. tř. - 4.místo = nepostupové

11. 12. 2018Vánoční akademie

5. 12. 2018Čertí škola v 1.A

5. 12. 2018Mikulášský běh do schodů

4. 12. 2018Florbal dívky - okresní finále 8.- 9. tř. - 2.místo = nepostupové

30. 11. 2018Nocování 7.A

27. 11. 2018Vánoční dílny 6.B

23. 11. 2018Čeps cup florbal dívky 4.- 5. třída - 2.místo = nepostupové

22. 11. 2018Zažij svůj domov 7.A - foto: 1.část (24.10.), 2.část (9.11.), 3.část (22.11.)

22. 11. 2018Florbal chlapci 8.-9.r. okresní kolo - 2.místo = nepostupové

20. 11. 2018Superstar

19. 11. 2018Plavecký výcvik

16. 11. 2018Miniházená

16. 11. 2018Florbal dívky 8.-9.r. okresní kolo - 1.místo = postup do okresního finále

13. 11. 2018Chrastava hledá talent . 1. - 2. třídy

13. 11. 2018Anglické představení pro 7. a 8. ročník

8. 11. 2018Židovská Praha

3. 11. 2018Geocentrum 5.A

2. 11. 2018Hry v přírodě

31. 10. 2018Halloween

25. 10. 2018Florbal dívky 6.-7.r. okresní kolo - 1.místo = postup do krajského finále

23. 10. 2018Výstava 100 let ČR

13. a 19. 10. 2018Projektové dny k výročí 100 let ČR

13. - 19. 10. 2018Výměnný pobyt Eichstätt

9. 10. 2018Přespolní běh - krajské finále

8. 10. 2018Chotyně 7.A

5. - 6. 10. 2018 - Nocování ŽP

5. 10. 2018Svátek zvířat v 5.A

4. 10. 2018Školení ŽP - Jak se tvoří výstava

4. 10. 2018Přespolní běh

4. 10. 2018Dračí odpoledne

27. 9. 2018Atletický čtyřboj

27. 9. 2018Jizerskohorští velvyslanci 4.C

25. 9. 20181. třídy - Všichni spolu

21.- 22. 9. 2018Táhneme za jeden provaz 5.A

21. 9. 2018Hamrštejn

21. 9. 2018Generálka na školu v přírodě

20. 9. 2018Geotag

16. 9. 2018 Exkurze Geocentra

10. - 12. 9. 2018Harmonizační dny šestých tříd

3. 9. 20181. třídy

3. 9. 2018Zahájení školního roku - vyučování začíná v 7:45. Budovy jsou otevřeny od 7:25.

školní rok 2018/2019


 

26. 6. 2018Zlatá pětka

 

školní rok 2017/2018

 

školní rok 2016/2017

 

školní rok 2015/2016

 

školní rok 2014/2015

 

školní rok 2013/2014

 

školní rok 2012/2013

 

školní rok 2011/2012

 

školní rok 2010/2011

 

školní rok 2009/2010

 

školní rok 2008/2009

 

školní rok 2007/2008

 

školní rok 2006/2007

 

školní rok 2005/2006

 

školní rok 2004/2005

 

Fotogalerie 2002 - 2012